Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Island

Oblíbený dvoupatrový hotel je situován na Korfu v klidnějším prostředí nedaleko centra střediska, které je vzdáleno cca 200 m.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Island, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Green Island

Oblíbený dvoupatrový hotel Green Island je situován v klidnějším prostředí nedaleko centra střediska, které je vzdáleno cca 200 m.

Pláž u Green Island

Pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do vody je od hotelu vzdálena cca 60 m. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Green Island patří vstupní hala s barem, recepce, jídelna, televizní místnost a bazén s terasou na opalování. V blízkém okolí hotelu najdeme restaurace, taverny nebo obchůdky.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, lednicí (za poplatek), TV (za poplatek), telefonem a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci (za poplatek).

Stravování

Dle zájezdu, obvykle polopenze jsou podávány v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou menšího bufetu, večeře servírované.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 24. 9. 2018 Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.