Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Corfu Imperial

Moderní hotel se nachází na poloostrově Komeno, nedaleko letoviska Dassia, asi 10 kilometrů na sever od hlavního města ostrova Korfu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Corfu Imperial, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Corfu Imperial

Moderní hotel Grecotel Corfu Imperial se nachází na poloostrově Komeno, nedaleko letoviska Dassia, asi 10 kilometrů na sever od hlavního města ostrova.

Vybavení

Efektní bazén s mořskou vodou, u něhož jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. Hotel Grecotel Corfu Imperial nabízí ubytování v romantickém prostředí především pro dvojice všech generací. Krásná příroda a vysoký standard služeb spolu s nočním nasvícením bazénu i celého areálu zaručují nezapomenutelné zážitky. K vybavení patří elegantní restaurace s terasou a pool bar, stolní tenis, fitness centrum, zlatnictví, internetový koutek a minimarket. Animační programy zahrnují ochutnávku vín, lekce vaření a tance. Za poplatek možnost kosmetických služeb a masáží v sousedním hotelu Daphnila Bay Thalasso, kde si také lze pronajmout tenisové kurty anebo horská kola. Golfisté si mohou zahrát na 18jamkovém hřišti Corfu Golf Clubu, vzdáleném 14 kilometrů.

Ubytování v Grecotel Corfu Imperial

Dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, lednička, rádio, CD přehrávač, trezor a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci. Pronájem minibaru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.