Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Grand

rozhlehlý hotelový areál Louis Grand se nachází v klidné oblasti Glyfady, která je známa kouzelnou přírodní scenérií. Ve vzdálenosti cca 5 km je 18-ti jamkové golfové hřiště, cca 7 km je vodní park , jezdecká škola a hlavní město ostrova Korfu je vzdáleno cca 16 km. Hotel Louis Grand, který byl nově zrekonstruován v roce 2005, leží přímo na písečné organizované pláži, u křišťálově čištého moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louis Grand, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Louis Grand

Oblíbený hotel Louis Grand je zasazen v atraktivní lokalitě na úpatí zalesněných kopců a přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží na ostrově Korfu. Poskytuje tak nádherný výhled na Jónské moře a pláž Glyfada. Vesnice Pelekas je odtud vzdálena přibližně 5 km. Za zábavou a nákupy do hlavního města ostrova Korfu, vzdáleného cca 16 km, se dostanete pohodlně hotelovým či místním autobusem. Doporučujeme náročným klientům i rodinám s dětmi.

Poloha hotelu Louis Grand

rozhlehlý hotelový areál Louis Grand se nachází v klidné oblasti Glyfady, která je známa kouzelnou přírodní scenérií. Ve vzdálenosti cca 5 km je 18-ti jamkové golfové hřiště, cca 7 km je vodní park , jezdecká škola a hlavní město ostrova Korfu je vzdáleno cca 16 km. Hotel Louis Grand, který byl nově zrekonstruován v roce 2005, leží přímo na písečné organizované pláži, u křišťálově čištého moře.

Kapacita hotelu Louis Grand

v hotelu Louis Grand je celkem 247 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, které tvoří větší místnost, kde je manželské dvoulůžko a část pro děti s dvěmi lůžky oddělená zasouvacími dveřmi. Rodinné pokoje mají výhledem na moře a jsou jen na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od poloviny června do poloviny září – jen v určitých časových intervalech), telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem s výhledem na moře, do zahrady nebo na hory. Rodinné pokoje mají terasu nebo balkón s výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, 3 výtahy, internetový koutek, vnitřní kavárna s piánem, vnitřní bar, kavárna na terase s výhledem na moře, vnitřní hlavní restaurace, restaurace na terase s výhledem na moře a zahradu, velká taverna na pláži, snackbar na pláži, minimarket, půjčovna aut, klenotnictví, obchod se suvenýry. Do hlavního města jezdí pravidelně hotelový autobus (cca 3 x denně; od hotelu v 09:00, 10:30 a 16:15 hodin, zpět cca 2 x denně v 12:45 a v 14:15 hodin, cca 6 x týdně) – cesta autobusem je zdarma a je třeba ji ohlásit den předem. Dále je zde velká a krásná zahrada, fontána před hotelem a dvě parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně (07:30 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 15:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) formou švédského stolu - Speciální bufet pro děti (19:00 – 21:30 hodin) – hamburgery, hranolky, rybí prsty a kuřecí nugety - Svačiny formou teplých snacků (sýrové koláče, hranolky, vafle, palačinky) od 10:00 – 12:30 hodin a od 15:30 – 18:30 hodin - Svačiny formou studených snacků (sandwiche, croissanty se šunkou a sýrem, aj) od 10:00 – 24:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, likéry, brandy, gin, whisky, koktejly aj.) od 10:00 – 24:00 hodin - Zmrzlinu od 10:00 – 21:30 hodin - Odpolední teplé nápoje (kávu a čaj) se sušenkami, koláči nebo dezerty od 16:30 – 17:30 hodin - Teplé nápoje (filtrovaná káva, cappuccino a horká čokoláda) od 10:00 – 24:00 hodin - V případě strávení dne mimo hotel – možnost vyžádání balíčku (koláče, ovoce, chléb, rohlíky, šunka, sýr, balená voda a džus) - nutno nahlásit nejpozději do 18:00 hodin předešlého dne na recepci) - Sportovní aktivity zdarma: kurz aerobiku, vodní aerobik, tenis (poplatek za večerní osvětlení), stolní tenis (vratný depozit), lukostřelba, plážový volejbal, šipky, stolní hry - Aktivity pro děti: dětský klub každý den, dětské hřiště (bez dozoru), mini disko - Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky k bazénu a na pláž (vratný depozit) - Během dne a večera animační programy - Konání některých aktivit je závislé na počasí

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži pro klienty s All Inclusive zdarma, pro klienty s polopenzí za poplatek cca 8,50€/set/den. V komplexu je spousta možností zábavy, např. herna (šachy, karty), televizní místnost, hry na pláži (za poplatek cca 1€/hra), dětské hřiště, miniclub pro děti od 5 do 12 let (4 hodiny denně), minidisko, animační a sportovní programy (lukostřelba), stolní tenis, tenis (cca 9 €/1 hodina pro klienty s polopenzí + cca 3€/večerní osvětlení). Na pláži jsou k dispozici sprchy a WC. V hotelu se pořádají zábavní večery – jednou týdně řecký večer, jednou týdně italský večer, živá hudba, show, řecký folklór nebo disko, dětský klub. Hotel Louis Grand též pořádá animační programy během dne.

Hlavní výhody hotelu Louis Grand

3 hlavní výhody hotelu: klidné prostředí, krásná krajina, pěkná pláž.

Web

Hotel Louis Grand

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.