Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paleokastritsa hotel

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Paleokastritsa se nachází na ostrově Korfu, zhruba 250m od oblázkovo písčité pláže, v jeho blízkosti jsou zátoky (písek i oblázky), další pláže, mnoho restaurací, barů a řada možností trávení volného času. Z hotelu je nádherný výhled na moře a přístav. Pláž v Paleokastritse se pyšní Modrou vlajkou "Za čistotu pláží". Centrum střediska je vzdáleno asi 5 min. chůze. Hotel je vhodný pro milovníky pěší turistiky. Z hotelu je překrásný výhled na zátoku Paleokastritsa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paleokastritsa hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paleokastritsa

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Paleokastritsa se nachází zhruba 250m od oblázkovo písčité pláže, v jeho blízkosti jsou zátoky (písek i oblázky), další pláže, mnoho restaurací, barů a řada možností trávení volného času. Z hotelu je nádherný výhled na moře a přístav. Pláž v Paleokastritse se pyšní Modrou vlajkou "Za čistotu pláží". Centrum střediska je vzdáleno asi 5 min. chůze. Hotel je vhodný pro milovníky pěší turistiky. Z hotelu je překrásný výhled na zátoku Paleokastritsa.

Ubytování

Velmi pěkné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou útulně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV, ledničku, telefon, klimatizaci a balkonenebo terasu. Pokoje mají výhled na moře.

Stravování

Dle ck, ALL INCLUSIVE - zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, zmrzlinu, v době podávání hlavních jídel nealko nápoje, místní pivo a víno. V barech alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj, v baru u bazénu moučníky. Minerální voda není v programu zahrnuta.

Vybavení a služby

Hotel Paleokastritsa disponuje bazénem, venkovní vířivkou, dětským bazénem, restaurací a barem. V blízkosti hotelu je možné potápění a šnorchlování, vyjížďky na lodích a vodní taxi (za poplatek). Internet je hostům k dispozici ve veřejných prostorách hotelu (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.