Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Romanza

Elegantní menší rodinný hotelový komplex Romanza s výhledem na moře je tvořený hlavní budovou a okolními patrovými objekty uprostřed udržované zahrady.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Romanza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Romanza

Hotel Romanza leží v letovisku Agios Stefanos, přibližně 200 m od písečné pláže, na vyvýšeném místě nad mořem s panoramatickým výhledem. Hotel Romanza je vzdálený asi 500 m od centra Agios Stefanos (10 minut pohodlné chůze). Vzdálenost hotelu Romanza od hlavního města je 40 km.  

Popis a vybavení hotelu Romanza

Hotel Romanza je elegantní menší rodinný hotelový komplex s výhledem na moře. Je tvořený hlavní budovou a okolními patrovými objekty uprostřed udržované zahrady. Hotel Romanza je vybaven  recepcí s nepřetržitým provozem menší lounge částí s velkoplošnou SAT-TV, velikou terasou s bazénem včetně dětské části, s venkovním i vnitřním barem (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), restaurace s vyhlášenou kuchyní. Internetové připojení v lobby části, kulečník, středisko vodních sportů na pláži.

Vybavení pokojů

Upravené pokoje v hotelu Romanza s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky mají sociální zařízení, balkon nebo terasu, TV, telefon, klimatizaci (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře 200 metrů od hotelu Romanza. Vodní sporty za poplatek

Stravování

dle CK, snídaně, polopenze (za poplatek) - bohatý bufet.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.