Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Liapades Beach

Na západním pobřeží Korfu, nedaleko vesnice Liapádes, je úsek krásných přírodních zátok s křišťálově čistým mořem. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži. Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a olivovníky. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Liapades Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Liapades Beach

Na západním pobřeží nedaleko vesnice Liapádes je úsek krásných přírodních zátok s křišťálově čistým mořem. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži. Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a olivovníky. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené. V zahradě u bazénu je božský klid k relaxaci, takže se konečně dostanete ke své oblíbené knize. Pár metrů od hotelu jen seběhnete z kopečku na pěknou oblázkovou pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečník nebo se zabavit některým z vodních sportů. V nedalekém centru letoviska najdete několik taveren, barů i obchodů. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou uprostřed krásné přírody.

Vybavení hotelu

Hotel Liapades Beach leží 150 m od oblázkové pláže, 1,5 km od centra, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, recepce, hala s TV a wi-fi připojením, bar s večerním programem (řecký večer, barbecue, živá hudba), stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, TV, telefon a balkon nebo terasa. Klimatizace v ceně v měsících červenec a srpen. Trezor na pokoji za poplatek. Možnost 1 přistýlky, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře - menu o 4 chodech

Další údaje o hotelu Liapades Beach

28 pokojů ve třípatrové budově Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Liapades Beach na webu

Hotel Liapades Beach

Názory klientů

"Příjemná dovolená" - rád bych poděkoval za příjemně strávenou dovolenou v letovisku Liapades, hotel Liapades Beach. Letovisko je zasazeno do nádherné krajiny. Prostředí hotelu odpovídá ceně. Obrovskou pochvalu si zaslouží delegátka, tak pohodový a vstřícný přístup delegáta jsme nezažili. Lukáč Petr

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.