Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Sea View

Hotel Ionian Sea View, nacházející se v zahradě, poblíž písečné pláže oblíbeného a velmi živého letoviska Kavos je dobrým typem zejména pro mladé páry, kteří vyhledávají ubytování v klidném místě, avšak v blízkosti možností večerní zábavy v místních barech a klubech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Sea View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ionian Sea View

Hotel Ionian Sea View se nachází v zahradách nedaleko písčité pláže v letovisku Kavos, 800 m od jeho centra s obchody, restauracemi a bary a 45 km od letiště. 500 m od hotelu je zastávka autobusu. Letovisko Kavos je velmi živým hlavním městem noční zábavy, proto rodinám a klientům preferujícím klidnou dovolenou doporučujeme jiná letoviska.

Vybavení hotelu Ionian Sea View

Restaurace, směnárna, trezory, lékař na zavolání, internetová kavárna, bar s TV, snack bar u bazénu, pizza, bazén, 3 kulečníkové stoly, stolní tenis, vodní sporty na pláži, super market.

Ubytování

Hotel Ionian Sea View nabízí studia až pro 4 osoby. Jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou, vybavenou kuchyňkou s ledničkou, toustovačem a konvicí a balkónem nebo verandou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 200 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.