Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lambroula

Apartmánový dům Lamroula se nachází ve svahu na klidném místě, nad přístavem městečka Kassiopi na ostrově Korfu. Vzdálenost do centra městečka s tavernami a obchůdky je 250 metrů. Doporučujeme k prožití klidné dovolené na kouzelném místě s překrásným výhledem na přístav.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
1/5
Hrůza

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lambroula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v apartmánech a studiích Lambroula

Apartmány a studia Lambroula se nachází v městečku Kassiopi. Apartmány a studia Lambroula ve dvoupodlažní vile jsou prostorné a velmi vkusně zařízené. Jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně ledničky. Ve studiích je obývací ložnice se dvěma lůžky a s možností jedné přistýlky, oddělená kuchyně, koupelna s WC a balkon. Apartmány se skládají ze dvou ložnic po dvou lůžkách a s možností jedné přistýlky, dále oddělená kuchyně, koupelna s WC a balkon.

Sport a zábava

Nabídka fakultativních výletů, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Aktuální popis od CK

PolohaVila Lambroula je umístěna ve svahu cca 200 metrů od centra letoviska, jehož dominantou je malebný rybářský přístav. Ve vzdálenosti cca 400 metrů se...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 20. 9. 2018 Interiér apartmánu již dávno přežil svou dobu, skříně jsou zatuchlé, matrace nepohodlné, proleželé, polštáře vysoké, tvrdé, velice nepohodlné. Vybavení kuchyně katastrofa: jeden jediný tupý nůž, tři vidličky pro čtyři hosty, chyběl cedník ad., vařící deska toho už má také hodně za sebou, hnusný špinavý ubrus na stole. Koupelna taky stará a nehezká, sprchový kout ufff. Teplá voda tekla jen večer a někdy jen vlažná. Paní domácí nevybavila kuchyň jarem, houbami na mytí. Když jsme vprostřed pobytu žádali o rolku toaletního papíru(dostali jsme jen jednu), byli jsme odkázáni na supermarket. Nakonec ji později donesla. Toliko do nebes velebena pohostinnost Řeků paní domácí skutečně chybí. Uklizeno bylo jen jednou, chtělo by to alespoň dvakrát. Hrůza

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.