Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View

Penzion Sea Wiew nacházející se uprostřed zahrady, pouhých 30 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v oblíbené lokalitě Arillas je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. K dispozici jsou komfortně vybavená studia i apartmány.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Sea View

Penzion  SEA VIEW s bazénem (včetně dětského bazénku) leží v zahradě,  30 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným pro rodiny s dětmi.

Vybavení penzionu Sea View

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací za poplatek,  wi-fi připojením, trezorem za poplatek a balkónem/terasou. Z některých apartmánů je výhled na moře. U ubytování je provozována restaurace majitelem penzionu s překrásným výhledem na moře. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen cca. 200 m.

Stravování

Dle CK. Možnost dokoupení večeří, nebo polopenze.

Umístění ubytování v mapě:

 http://goo.gl/maps/iUFQr

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.