Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marbella Beach

Hotel Marbella Beach ležív krásné zahradě u písčito-oblázkové pláže na ostrově Korfu. Hotel byl nedávno zrekonstruován. Hotel nabízí komfortně zařízené klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, minibarem, trezorem, SAT/TV, telefonem, připojením na internet, balkonem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marbella Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marbella Beach

Hotel Marbella Beach ležív krásné zahradě u písčito-oblázkové pláže (přes pobřežní komunikaci, přístup z hotelu na pláž přes most nad silnicí). Hotel byl nedávno zrekonstruován a slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou zdarma (alespoň podle údajů CK pro sezonu 2012)

Vybavení hotelu

recepce, lounge, restaurace, á la carte restaurace, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, snack bar, taverna, bar na pláži, konferenční místnost, parkoviště.

Strava

Dle CK, polopenze; all inclusive za příplatek

Služby hotelu

internet (WiFI), kadeřnictví, minimarket, služby SPA centra, sauna, čistírna, vodní sporty na pláži, tenis, biliár, posilovna.

Ubytovani

Hotel Marbella Beach nabízí komfortně zařízené klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, minibarem, trezorem, SAT/TV, telefonem, připojením na internet, balkonem nebo terasou.

Děti

dětské hřiště, herna, dětský bazén, dětská postýlka.

Allincl

plná penze formou bufetu vč. nápojů místní výroby, teplé a studené snacky během dne, zákusky/sladké pečivo a zmrzlina, nápoje během dne na barech; využití posilovny, sauny a hammamu, 50% slevu na package ve SPA centru; aerobic, tenis, stolní tenis, šachy, basketbal, volejbal, minifotbal, lukostřelbu, 1x týdně řecký večer (folklorní představení).

Doporučení

Hotel Marbella Beach je velice komfortní a příjemné ubytování nejen pro náročné klienty v blízkosti menší pláže s kvalitními službami.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.