Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lavrion

Ubytování ve studiích Lavrion, v prázdninovém letovisku Ipsos doporučujeme mobilním klientům, jelikož místní pláž se nachází ve vzdálenosti 10 minut pěší chůze od hotelu. Studia s možností ubytovat až tři osoby jsou vybavena klimatizací, kuchyňkou a balkonem, či terasou. V areálu je k dispozici restaurace, bazén s barem, wifi připojení zdarma a další možnosti zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lavrion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lavrion

Jednoduchý hotel v zahradách se nachází několik minut od pláže v letovisku Ipsos v lokalitě Anapypsis a 19 km od letiště.

Vybavení hotelu Lavrion

Recepce, trezory, wi fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar u bazénu, bazén s tryskami, kulečník, občasná zábava.

Ubytování

Hotel nabízí studia až pro 3 osoby. Studia jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, kulečník.

Strava

Dle CK. Vlastní strava.

Pláž

Cca 10 min chůze od pláže

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.