Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lido Corfu Sun

Hotel Lido Corfu Sun se nachází v letovisku Bentises, a to pouhých 30 m od moře. Hotel Vám nabízí krásný výhled na Jónské moře ibklopující Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lido Corfu Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lido Corfu Sun

Hotel Lido Corfu Sun se nachází v letovisku Bentises, a to pouhých 30 m od moře. Hotel Vám nabízí krásný výhled na Jónské moře. U hotelu Lido Corfu Sun se nachází místní autobusová zastávka. Centrum letoviska je vzdáleno 2 km. Letiště je vzdáleno 12 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Lido Corfu Sun nabízí ubytování v 52 pokojích. Je vybaven recepcí s lobby, restaurací, barem, bazénem (slunečníky a lehátka zdarma), parkovištěm. Wi-Fi v hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny: 2 samostatné postele se nočními stolky rádio klimatizace, televize koupelna s WC, sprcha, trezor

Stravování

Dle CK, All inclusive snídaně: 08:00 - 10:00 oběd: 13:00 - 14:15 večeře: 19:00 - 20:30 snack: 16:45 - 18:00 bar: 10:00 - 22:00 nealko nápoje: minerální voda, nealko nápoje místní výroby, káva, čaj alkoholické nápoje: místní víno, pivo, Ouzo, Limoncello nebo Kumquat Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis hotelu Lido Corfu Sun

Oblázková pláž je vzdálena přes místní komunikaci cca 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.