Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lola

V těsné blízkosti písečné pláže v populárním letovisku Agios Georgios se zde nachází příjemná studia Lola. Průzračně čisté moře a nádherné pláže lákají ke koupání. V blízkosti studií jsou restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu. Studia Lola jsou součástí hotelového komplexu Alkyon Beach a hosté můžou využívat všech hotelových služeb – bazénu, recepce, restaurace, baru atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lola, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Obecný popis

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios (35 km od hlavního města Korfu). V těsné blízkosti písečné pláže se zde nachází příjemná studia Lola. Průzračně čisté moře a nádherné pláže lákají ke koupání. V blízkosti studií Lola jsou restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

Poloha studií Lola

- písčitá pláž 30 m
- restaurace 30 m
- bazén ve vedlejším hotelu Alkyon Beach
- přímo v centru letoviska Agios Georgios - hlavní město Korfu 35 km

Popis ubytování

Prostorná studia Lola jsou dvoulůžková s možností až dvou přistýlek pro děti. Každé studio má TV, klimatizaci, kuchyňský kout a koupelnu s WC. Součástí studia je také balkon s bočním výhledem na moře. Studia se nacházejí v 1. patře budovy – v přízemí je obchůdek se suvenýry a základními potravinami.

Vybavení a služby

Studia Lola jsou součástí hotelového komplexu Alkyon Beach a hosté můžou využívat všech hotelových služeb – bazénu, recepce, restaurace, baru atd.

Sport a zábava

Dlouhá písčitá pláž, plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti studií jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Nedaleko je i potápěčský klub, neboť skalnaté útesy po okrajích pláže nabízejí potápěčům a šnorchlařům nádherný pohled na zdejší bohatý podmořský život.

Pláž

dlouhá písčtá pláž pouhých 30 metrů od studií Lola. Slunečníky a lehátka za poplatek. Nabídka vodních sportů. Vhodné pro potápěče - potápěčský klub nedaleko, bohatý podmořský život

Stravování

dle CK, Vlastní, lze si dokoupit polopenzi v sousedním hotelu Alkyon Beach.

Aktuální popis od CK

PopisPláž: 30 m | ZDARMA: kuchyňský kout, lednice, bazén u hotelu AlkyonOkolíPatrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a...

PopisPláž: 30 m | ZDARMA: kuchyňský kout, lednice, bazén u hotelu AlkyonOkolíPatrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a...

PopisPláž: 30 m | ZDARMA: kuchyňský kout, lednice, bazén u hotelu AlkyonOkolíPatrový dům, v němž se apartmán nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.