Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Georgios /sever/

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Georgios /sever/, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Středisko Agios Georgios

Středisko Agios Georgios na severu (je ještě jeden Agios Georgios na jihu)  má velmi unikátní polohu - leží v ústí 2,5 kilometru širokého zeleného údolí, po jehož celé délce se táhne překrásná písečná pláž. Po stranách je údolí lemováno vysokými kopci (okolo 150 metrů), které se táhnou směrem do moře více než dva kilometry. Celé údolí i přilehlé kopce jsou zalesněné, obzvláště zajímavé jsou prastaré olivovníky a cypřiše.,  

Krásu Agios Georgios pak podrtrhuje ještě jeden fakt - středisko je velmi klidné a doposud nebylo zasaženo nadměrných cestovním ruchem. I když zde najdeme vše, co k dovolené můžeme potřebovat (taverny, restaurace, mimimarkety, prodejny dárkových předmětů, herny kulečníku a bowling ...), Agios Georgios zůstal doposud ušetřen nadměrného nočního života a hluku. Pokud tedy máte zájem o klidnou a romantickou dovolenou, je Agios Georgios to pravé. Pokud potřebujete noční život, diskotéky či kluby, budete se muste podívat po středisku jiném nebo si budete moci udělat výlet například do nedalekého Sidari či Roda, které toto vše nabízí (avšak zase jim chybí klid a kouzlo klidného místa).

V Agios Georgios jsou i taverny s možností připojení k internetu. Stejně tak je možné si v Agios Georgios půjčit loďku, kolo, skútr, motocykl, auto ...

Pro koho je Agios Georgios vhodný?

Relativní uzavřenost nabízí překrásnopu scenérii a písečná pláž je velmi vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Pláž je velmi široká a vstup do vodu pozvolný. Díky délce pláže si tu najde své každý - na některých místech je klid, na jiných možnost vodních sportů, vždy je však pláž čistá a vhodná pro hrátky dětí i dospělých. Pláž v Agios Georgios pravidelné získává ocenění Blue Flag za údržbu a čistotu.

Kam na výlety?

Nedaleko Agios Georgios je mys Ekaterinas s lagunou brakické vody. Zdejší čistá příroda poskytuje ideální podmínky pro mnoho živočichů. Spatřit zde můžete želvy, velké ještěrky a další zajímavé druhy.

Možné jsou pěší procházky do vnitrozemí s malebnými vesničkami obklopenými olivovými háji.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Tipy na hotel v letovisku Agios Georgios /sever/

Eleana studia od 12 470 Kč se všemi poplatky

Přízemní budova umístěná v pěkné zahradě s lehátky se nachází jen 50 m od krásné písečné pláže letoviska Agios Georgios /sever/. Prostorná studia jsou vybavena kuchyňským koutem, který slouží k jednoduchému vaření. Další možností stravování je dokoupení snídaní a večeří v blízkém hotelu Alkyon, případně návštěva místních taveren s tradiční řeckou kuchyní. Studia Eleana doporučujeme všem, kteří mají rádi klidné prostředí krásnou přírodu a hezké koupání.

1.

Athena od 13 755 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex  Athena se nachází přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování, pouhých 30 m od hezké písčité pláže s velmi pozvolným vstup do moře. Letiště je od hotelu Athina vzdálené 36 km, centrum hlavního města Kerkyry asi 35 km.

2.

Alkyon od 15 150 Kč se všemi poplatky

Příjemný rodinný hotel Alkyon leží 30 m od písečné pláže na klidném místě na ostrově Korfu, nejbližší obchod je vzdálen 50 m. Hotel Alkyon leží u střediska Agios Georgios /sever/.

3.

Saint George Palace od 14 890 Kč se všemi poplatky

Nově postavený hotelový komplex Saint George Palace je umístěn v upravené zahradě se vzrostlými olivovými stromy, obklopené panenskou přírodou na severozápadním pobřeží Korfu. Součástí hotelu Saint George Palace je venkovní bazén s částí pro děti. Hotel nabízí ubytování ve 150 pokojích s moderním designen několika typů. Velká většina pokojů je s výhledem na bazén a okolní přírodu. V okolí hotelu Saint George Palace je pár typických řeckých vesnic s nádherným výhledem na záliv Agios Georgios a na místní krajinu.

4.

Leonidas od 11 030 Kč se všemi poplatky

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios. Jeho pobřeží je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. V blízkosti písečné pláže se nachází příjemný patrový objekt se studii Leonidas. V blízkosti jsou také restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Je zde mnoho různých obchůdků, půjčovny sportovních potřeb (lodě, šlapadla, horská kola) i automobilů a populárních motocyklů. Nechybí ani diskotéka. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

5.

Belle Helene od 15 542 Kč se všemi poplatky

Hotel se nachází v letovisku Agios Georgios Pagi. Hlavní předností tohoto hotelu je výborná poloha přímo u krásné písečné pláže v malebné zátoce na severozápadě ostrova Korfu, a také, že všechny pokoje mají výhled na moře. Písečná pláž byla pro svou čistotu oceněna „Modrou vlajkou“. Nad zátokou jsou tmavě zelené svahy a s nesčetným množstvím svěžích olivovníkových hájů. Je to báječné místo pro strávení příjemné dovolené.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 27. 6. 2020 Krásné klidné městečko, úžasná pláž a taverna Malibu. Super domácí jídlo, obsluha fantastická, mluvící několika jazyky! Doporučuji

Doporučuje

Prima
--- • --- • ---
---