Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Michelangelo Village

Apartmánový hotelový komplex Michelangelo Village skládající se z více jak desítky budov vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně a v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny, a tak Vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana (větší oblázky) se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,2 km. V okolí jsou taverny a další obchody. Přímo v hotelu je malý obchod. Oblast - Korfu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Michelangelo Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Michelangelo Village

Apartmánový hotelový komplex Michelangelo Village skládající se z více jak desítky budov vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně a v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny, a tak Vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana (větší oblázky) se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,2 km. V okolí jsou taverny a další obchody. Přímo v hotelu je malý obchod.

Ubytování

Prostorná studia Michelangelo Village jsou v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře. Terasy a balkóny směřují do zeleně nebo k bazénům. 2lůžková studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení hotelu

Recepce s barem a restaurací s celodenním provozem, 4 bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, malé dětské hřiště, biliár a koše na košíkovou. V recepci je sejf (za příplatek) a internetový koutek (za příplatek).

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Hodnocení

Oceníte krásné přírodní a hornaté prostředí, možnosti sportovního vyžití a jednu z nejkrásnějších malých osad na Korfu na dosah.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Votana: cca 600 m. Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 600 m. Vzdálenost od malého přístavu Kassiopi: cca 1 km.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.