Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Roda Beach Resort

Hotelový komplex Mitsis Roda Beach Resort, který díky své atraktivní poloze přímo u pláže v letovisku Roda a kvalitním službám patří k nejlepším hotelům na ostrově Korfu je ideálním místem pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Roda Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mitsis Roda Beach Resort

Hotel Mitsis Roda Beach Resort se nachází v klidné části na severu ostrova Korfu cca 1 km od rušného střediska Roda s obchůdky, restauracemi, bary a tradičními tavernami. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 36 km, autobusová zastávka cca 500 m. Transfer z letiště cca 90 minut.

Vybavení hotelu

Rozsáhlý hotelový komplex Mitsis Roda Beach REsort byl renovovaný v roce 2008. Hotel disponuje 474 pokoji v hlavní budově a v bungalovech. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 restaurace a la carte (čínská, řecká a italská), bazén s mořskou vodou a tobogánem, 2 menší bazény, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, plážové osušky zdarma, 4 bary, minimarket a obchod se suvenýry.

Ubytování 

Prostorné klimatizované pokoje v hotelu Mitsis Roda Beach Resort mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), telefon, ledničku, TV/sat., trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Shodně vybavené prostornější rodinné pokoje mohou mít palandu pro děti. Pokoje superior mají navíc koupelnový set (župan, trepky a exkluzivní mycí potřeby). Rodinné pokoje superior mají dále navíc oddělenou ložnici.

Zábava a sport

Mezinárodní denní a večerní animační program. 1x týdně řecký večer. Aerobik, plážový volejbal, boccia, 2 tenisové kurty (rakety za poplatek), stolní tenis (pálky za poplatek) a aqua aerobik.

Za poplatek: horská kola, jízda na koni, vodní sporty na pláži.

Wellness: Lázně a wellness (nad 18 let). Sladkovodní bazén (na objednávku). Za poplatek: ošetření obličeje a těla, vodoléčba, masáže, manikúra a pedikúra.

Pro děti

Hotel Mitsis Roda Beach Resort připravuje pro děti: Miniklub (od 4 do 10 let), juniorclub (od 11 do 15 let), vestavěný bazén pro děti a dětské hřiště. Večerní bufet pro děti, dětský koutek v restauraci s dohledem. Dětská výživa a plenky v minimarketu.

Stravování

dle CK, All inclusive. Večer je požadováno vhodné oblečení. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 23:30 hod. Zmrzlina od 11:00 hod. do 21:30 hod. Káva, čaj a zákusky od 15:00 hod. do 17:00 hod. Miniklub (od 4 do 10 let), juniorclub (od 11 do 15 let).

Pláž

Hotel Mitsis Roda Beach Resort leží přímo u pláže. Vodní sporty za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Korfu / Roda. Oblíbený hotelový resort leží na klidném místě, přímo u velmi pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, přibližně 800...

PolohaŘecko / Korfu / Roda. Oblíbený hotelový resort leží na klidném místě, přímo u velmi pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, přibližně 800...

Roda Beach Resort & Spa se nachází na klidném místě, přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, jen pár kroků od centra letoviska Roda. Hotel se...

Řecko / Korfu / Roda. Oblíbený hotelový resort leží na klidném místě, přímo u velmi pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, přibližně 800 metrů od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.