Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Philippos

Dům Philippos na ostrově Korfu má ideální polohu, od centra letoviska Kassiopi je vzdálen pouze cca 200 metrů, od nejbližší pláže cca 280 metrů a od krásné centrální pláže cca 380 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Philippos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Philippos:

Dům Philippos na ostrově Korfu má ideální polohu, od centra letoviska Kassiopi je vzdálen pouze cca 200 metrů, od nejbližší pláže cca 280 metrů a od krásné centrální pláže cca 380 metrů.

Vybavení:

Součástí komplexu Philippos je recepce (možnost pronájmu sejfu za poplatek), snack bar, TV místnost, obchod se suvenýry, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování:

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost pronájmu klimatizace cca 5 Euro/ pokoj/ den.

Stravování:

Kromě vlastního vaření doporučujeme využít služeb místních taveren a restaurací. Na místě u delegáta také možnost dokoupení stravování (snídaně, oběd, večeře), delegát Vám zde prodá stravenky Akvily. Stravenky platí v několika tavernách – orientační ceny obědů nebo večeří (předkrm, hlavní jídlo a dezert) cca 10 – 12 Euro.Ve snack baru u bazénu také možnost dokoupení snídaní.

Pláž u hotelu Philippos:

Nejbližší oblázková pláž je vzdálena cca 280 metrů od Aparthotelu. Krásná centrální pláž je vzdálená cca 380 metrů. V letovisku Kassiopi najdete spoustu dalších pláží. Omezená nabídka vodních sportů na plážích, lehátka a slunečníky – za poplatek

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.