Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pandora

Studia Pandora se nacházejí 40m od písčité pláže, nedaleko centra Agios Stefanos na Korfu. Supermarket i restaurace jsou v bezprostřední blízkosti. Všechny apartmány a studia Pandora jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí, stropním větrákem a terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pandora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studi Pandora

Studia Pandora se nacházejí 40m od písčité pláže, nedaleko centra Agios Stefanos. Supermarket i restaurace jsou v bezprostřední blízkosti.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia Pandora pro dvě osoby nebo apartmány pro tři až čtyři osoby se dvěmi ložnicemi. Všechny apartmány a studia Pandora jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí, stropním větrákem a terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně jednotná servírovaná, večeře – tříchodové menu a sklenice vína. Stravování probíhá v restauraci Evinos, kam dojdete procházkou po pláži za 5 minut.

Služby za příplatek

* polopenze dopělí 390,- Kč/os./den * polopenze děti 290,- Kč/os./den * večeře dospělí 290,- Kč/os./den * večeře děti 190,- Kč/os./den * sedačka na trajektu Benátky 300,-Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * lůžko ve 4-lůžkové kajutě Benátky 1.200,- Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * lůžko ve 4-lůžkové kajutě Brindisi 700,- Kč/os./1 cesta (pro kombinovanou dopravu) * autobusová doprava pro dítě do 2 let 1.000,- Kč/dítě/1 cesta (pouze u kombinovaných a autobusových zájezdů)

Vybavení a služby

Klienti mohou využívat bazén vily Christina a Nafsika (cca 50 m) za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.