Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paralia I

Studia a apartmány Pralia jsou vhodná pro méně náročné klienty, kteří ocení blízkost pláže a centra letoviska Agios Stefanos s obchůdky a restauracemi. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paralia I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Paralia

Budova se nachází v klidném prostředí velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Centrum osady je také nedaleko.

Vybavení domu Paralia

Studia a apartmány Paralia jsou v přízemí a 1. patře. Ze všech zastíněných a prostorných balkónů studií a apartmánů je výhled na moře. Studia mají vždy 2 lůžka a apartmány se 2 ložnicemi a malou kuchyňkou vždy 4 lůžka. Standardně vybavená studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (pouze v 1. patře a za příplatek), stropními ventilátory a trezorem.V domě je Wi-Fi a na vyžádání dětská postýlka. V sousední budově jsou suity Paralia de luxe (ceník tohoto ubytování naleznete na www.viamare.cz) Klienti Paralia mají možnost využívat bazén sousedního hotelu Vicky. Předpokládá se konzumace u bazénu.

Stravování

Dle CK. Majitel Paralia provozuje restauraci a bar Condor v centru Agios Stefanos. Ve vnitřní restauraci a na venkovní zastřešené terase se podává mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek) a večeře (za příplatek). Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.

Pláž

Dům Paralia se nachází 40 metrů od písečné pláže.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Korfu naleznete u západního pobřeží Řecka. Břehy ostrova Korfu jsou omývány modrozeleným Jónským mořem. Zobrazit místo Korfu na větší...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.