Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summertime studios

Studia Summertime je Komplex tří přízemních budov, dvě s 5ti a jedna se 7ti studii. Nachází ve svahu nad zálivem Agios Georgios. Je umístěn v upravené zahradě a jeho součástí je pěkný prostorný bazén se sluneční terasou a barem. Ideální dovolená pro mladé i starší páry, výborné podmínky pro pobyt rodiny s dětmi. Doporučuje se klientům, kteří hledají klid ale i zároveň aktivní dovolenou s využitím sportovních aktivit u moře. Příjemné večerní procházky v promenádní části Agios Georgios a pestrá noční zábava. Možnost výletů do okolí nebo celodenní poznávací výlet po ostrově.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summertime studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Summertime

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios (35 km od hlavního města Korfu). Nedaleko od písečné pláže se nachází v mírném svahu příjemný a menší rekreační komplex Summertime s vlastním bazénem. Z tohoto místa je překrásný panoramatický pohled na moře a záliv. Průzračně čisté moře a nádherné pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi a provozování vodních sportů.

Studia Summertime leží 400 m od hezké písčité pláže s velmi pozvolným vstup do moře, asi 500 m od promenádního a obchodního centra letoviska Agios Georgios. Aquapark je vzdálený 22 km, hlavní město Kerkyra leží  35 km od studií Summertime.  Letiště je vzdálené 36 km.

Ubytování

K dispozici je celkem 17 studií. Studia Summertime jsou prostorná a mají pěkné interiéry. Jsou vybavená televizí a klimatizací (v ceně dle CK), jejíž použití je zahrnuto v ceně. Skládají se z ložnice, vybaveného kuchyňského koutu s chladničkou, koupelny s WC a balkónu s krásným výhledem na moře. Do všech studií je možné umístit po 1 přistýlce. V 5ti studiích jsou umístěna stabilní třetí lůžka.

Vybavení a služby

Komplex tří přízemních budov, dvě s 5ti a jedna se 7ti studii se nachází ve svahu nad zálivem Agios Georgios. Je umístěn v upravené zahradě a jeho součástí je pěkný prostorný bazén se sluneční terasou a barem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. S terasy je nádherný výhled na záliv. Součástí komplexu je také parkoviště.

Sport a zábava

Vlastní bazén. Dlouhá písčitá, plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Nedaleko je i potápěčský klub, neboť skalnaté útesy po okrajích pláže nabízejí potápěčům a šnorchlařům nádherný pohled na zdejší bohatý podmořský život.

Pláž

Studia Summertime leží 400 m od hezké písčité pláže s velmi pozvolným vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů - šlapadla, windsurfing, paragliding, čluny, jízda na banánech apod. Nedaleko potápěčský klub, bohatý podmořský život.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování, k dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Dále je možné využít široké nabídky blízkých restaurací a typických taveren, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.