Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquis Agios Gordis Beach

Zkrekonstruaovaný hotelový komplex Aquis Agios Gordis Beach leží na ostrově Korfu přímo na písečné pláži ve vyhlašeném letovisku Agios Gordis, které je známé pro svou nádhernou přírodu a dlouhou písečnou pláž. Hotel Aquis Agios Gordis Beach má perfekní služby s velice kvalitním all inclusive. Z hotelu je nádherný pohled na moře. Doporučujeme náročnějším klientům. Hotel není určen pro děti do 18 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aquis Agios Gordis Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Aquis Agios Gordis Beach

Zrekonstruovaný hotelový komplex Aquis Agios Gordis Beach leží přímo na písečné pláži ve vyhlašeném letovisku Agios Gordis, které je známé pro svou nádhernou přírodu a dlouhou písečnou pláž. Hotel Aquis Agios Gordis Beach má perfekní služby s velice kvalitním all inclusive. Z hotelu je nádherný pohled na moře. Doporučujeme náročnějším klientům. Hotel není určen pro děti do 18 let.

  • přímo na písečné pláži
  • centrum cca 300 m
  • letiště cca 18 km

Ubytování v Aquis Agios Gordis Beach

pokoje pro 2 os.;Bungalow junior suite (na dotaz);vlastní soc.zařízení;LCD/SAT/TV;Wi-fi;telefon;fén;sejf;chladnička ;klimatizace;balkon/terasa;výhled moře;

Stravování

Možno ALL INCLUSIVE – formou bohatého bufetu;snídaně od 07:00 – 10:00 hod. ;obědy od 12:30 – 15:30 hod.;večeře od 18:30 – 21:30 hod.;teplé a studené občerstvení, zmrzlina, čerstvé ovoce;odpolední čaj + káva, sušenky a koláče;17:00 – 18:00 hod.;neomezená konzumace alko a nealko nápojů místní výroby 09:00 – 23:00 hod.

Služby, sport a zábava

recepce;hotelová restaurace s výhledem na moře;lobby bar s výhledem na moře;sushi bar;SAT/TV koutek;sladkovodní bazén;lehátka slunečníky u bazénu zdarma;pool bar;směnárna;kadeřník;obchod se suvenýry;internet;hotelové parkoviště;tradiční řecké večery;animace;disko;fines;stolní tenis ;relax centrum, masáže;manikúra, pedikúra;vodní sporty na pláži;potápění;obchody, taverny a bary v letovisku Agios Gordis

Proč právě hotel Aquis Agios Gordis Beach

  • vynikající servis a služby
  • možnost ALL INCLUSIVE
  • komfortní ubytování
  • nádherný výhled
  • romantická dovolená

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.