Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalamionas

Vilka Kalamionas s jednoduše zařízenými studii nacházející se v letovisku Kassiopi na ostrově Korfu je výbornou volbou pro klienty, kteří vyhledávají  pobyt blízko pláže a nedaleko centra menšího letoviska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalamionas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Kalamionas

Vilka Kalamionas se studii stojí v dobře udržované zahradě jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle buď po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

Ubytování

ve vilce Kalamionas jsou jednoduše zařízená studia se zastíněnými balkóny a terasami. Viamare studia směřují do zahrady a do vnitřní zástavby a jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky s mrazákem) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení

Studia Kalamionas jsou dobrou volbou pro všechny, kteří vyhledávají ubytování se snadným přístupem k pláži.

Vzdálenosti

od pláže Kassiopi: cca 40 m. od centra Kassiopi: cca 350 m. od přístavu Kassiopi: cca 550 m.

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Three Brothes)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.