Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandras studia

Rodinná rezidence Sandras s pěknou zahradou leží na klidném místě, přímo u menší oblázkové pláže, 600 m od centra letoviska Roda, 1,5 km od centra rušného letoviska Acharavi na ostrově Korfu. Menší oblázková přímo u rezidence Sandras. Dlouhá písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandras studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sandras

Rodinná rezidence Sandras s pěknou zahradou leží na klidném místě, přímo u menší oblázkové pláže, 600 m od centra Rody, 1,5 km od centra rušného letoviska Acharavi.

Studia

Pěkná dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, klimatizaci, balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka za poplatek.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Venkovní bazén s brouzdalištěm, restaurace a bar se satelitní televizí, sluneční terasa a zahrada s lehátky zdarma, řecké večery s hudbou.

Pláž

Menší oblázková přímo u rezidence Sandras. Dlouhá písečná s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.