Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Seaside

Hotel Seaside skládající se ze tří jednoduchých budov s nabídkou ubytování ve studiích se nachází v klidné lokalitě, 15 minut pěší chůze od pláže, poblíž letoviska Kavos, jehož centrum s obchody a bary je vzdálené asi čtvrt hodinky pomalé chůze od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou již 5 až 10 minut od studií. V areálu hotelu Seasid je k dipsozici směnárna, recepce, internetový koutek, bazén, kulečník, plážový volejbal a další aktivity.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Seaside , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Seaside

Jednoduchý hotel skládající se ze 3 budov se studii se nachází na klidném místě 15 min chůze od pláže v letovisku Kavos a ve stejné vzdálenosti od centra letoviska s obchody, restauracemi a bary a 49 km od letiště. 5-10 min chůze od hotelu jsou nejbližší obchody a bary.

Vybavení hotelu Seaside

Recepce, směnárna, internetový kout, bar u bazénu, bazén, kulečník, plážový volejbal, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Seaside nabízí studia až pro 3 osoby. Studia jsou vybavena koupelnou s WC, větrákem, vybavenou kuchyňkou, ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou (ve většině pokojů). Klimatizaci má pouze několik pokojů, ostatní mají větráky.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, kulečník, větrák, klimatizace, trezor.

Strava

Dle CK. Vlastní strava.

Pláž

15 min chůze od pláže

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.