Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stefanos - studia a apartmány

Přízemní vilka Stefanos leží na Korfu v mírním svahu na klidném okraji střediska Agios Stefanos. Pláž je vzdálena cca 150 m, centrum cca 350 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stefanos - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Stefanos

Přízemní vilka Stefanos leží v mírním svahu na klidném okraji střediska. Pláž je vzdálena cca 150 m, centrum cca 350 m.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Stravování probíhá v restauraci Evinos, kam dojdete procházkou po pláži za 10 minut. Snídaně jednotná servírovaná, večeře – tříchodové menu a sklenice vína.

Ubytování

jednoduše zařízená studia pro dvě osoby nebo apartmány pro tři až čtyři osoby se dvěmi ložnicemi. Všechny pokoje ve vile Stefanos jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí, stropním větrákem a terasou. Většina pokojů má výhled na moře.

Vybavení a služby

Klienti vily Stefanos mohou využívat bazén vily Christina a Nafsika (cca 50 m) za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Korfu naleznete u západního pobřeží Řecka. Břehy ostrova Korfu jsou omývány modrozeleným Jónským mořem. Zobrazit místo Korfu na větší...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.