Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summertime

Hotelový komplex Summertime se nachází  na Korfu, 300m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu Summertime je několik dalších pláží, které jsou obklopeny pískovcovými skalami. Pláž v Sidari je držitelem Modré vlajky za čistotu pláží. V centru střediska, které je vzdáleno asi 10 minut chůze, je řada obchůdků a diskoték, proto je toto středisko vhodné pro mladé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summertime, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Summertime

Hotelový komplex Summertime se nachází 300m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu Summertime je několik dalších pláží, které jsou obklopeny pískovcovými skalami. Pláž v Sidari je držitelem Modré vlajky za čistotu pláží. V centru střediska, které je vzdáleno asi 10 minut chůze, je řada obchůdků a diskoték, proto je toto středisko vhodné pro mladé.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jso vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací (zdarma) a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck, ALL INCLUSIVE zahrnuje snídani formou bufetu, ranní občerstvení, oběd formou bufetu, odpolední občerstvení, večeři formou bufetu. V době podávání hlavních jídel je hostům k dispozici točené pivo, karafa vína, nealkoholické nápoje, neperlivá voda. V době od 10:00 do 23:00 překapávaná káva, čaj, vybrané druhy zmrzlin, točené pivo, karafa vína, nealkoholické nápoje, alkohol místní výroby, řecké aperitivy. Není zahrnuto: balená voda, italské espreso, řecká káva, nescafé, ledová káva a capuccino.

Vybavení a služby

Hostům je k dispozici restaurace, bazén s barem (otevřený večer), brouzdaliště pro děti, dětský koutek, Wi-Fi, tenisové hřiště (zdarma). Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, počítače s připojením k internetu (na recepci).

Hotel Summertime na internetu

Hotel Summertime

Aktuální popis od CK

Poloha Letiště Korfu cca 37 km Pláž Písčitá pláž cca 350 m Pozvolný vstup do moře Lehátka aslunečníky za poplatek Stravování All Inclusive: snídaně, oběd a...

Poloha a popisHotel Summertime 3* se nachází na západním okraji severního pobřeží řeckého ostrova Korfu v letovisku Sidari. Sidari je poklidné a bezpečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.