Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Summertime Village

Areál hotelu Summertime Village s deseti budovami  se nachází nedaleko oblíbené písečné pláže ve známém prázdninovém letovisku Sidari, poblíž fotogenického Canal D’Amour. Pokoj disponuje dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlky a rodinnými pokoji. Pobyt v tomto hotelu je vhodný pro všechny skupiny klientů, včetně rodin s dětmi, pro které je k dispozici samostatný dětský bazén i hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Summertime Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Summertime Village

Hotel Summertime Village skládající se z 10 budov se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Sidari, v tzv. kanálu lásky Canal D’Amour, cca 50 m od nejbližších restaurací a barů, 400 m od centra letoviska a 30 km od letiště a hlavního města. Ze Sidari jezdí pravidelně autobusy do hlavního města.

Vybavení hotelu Summertime Village

Recepce, wi fi, internet, trezory, restaurace, snack bar, bar u bazénu, clubhouse s kulečníkem a večerními filmy, bazén, tenis.

Ubytování

Hotel Summertime Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 2 dospělé a 2 děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

Dle CK. All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (14:30 – 18:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

cca 250 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.