Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Corfu Imperial

Jeden z nejlepších hotelů na Korfu má ideální polohu u písčito-oblázkové pláže na výběžku poloostrova Komeno. Nachází se nedaleko letoviska Dassia, 12 kilometrů na sever od hlavního města Korfu. Rozlehlý hotelový komplex, nabízející i ubytování v bungalovech, je obklopený členitým mořským pobřežím a nádhernou exotickou zahradou s olivovými stromy.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Corfu Imperial, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Corfu Imperial

Grecotel Corfu Imperial, jeden z nejlepších hotelů na Korfu, má ideální polohu u písčito-oblázkové pláže na výběžku poloostrova Komeno. Nachází se nedaleko letoviska Dassia, 12 kilometrů na sever od hlavního města Korfu. Rozlehlý hotelový komplex, nabízející i ubytování v bungalovech, je obklopený členitým mořským pobřežím a nádhernou exotickou zahradou s olivovými stromy.

Vybavení

Vnitřní a venkovní sladkovodní bazény, u nichž jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na hotelových plážích. V areálu hotelu Grecotel Corfu Imperial je několik restaurací a barů i obchody s atraktivním zbožím, kadeřnictví a internetový kout. K vybavení patří tenisové kurty, stolní tenis a fitness centrum. Na pláži se nabízejí široké možnosti provozování vodních sportů včetně windsurfingu, parasailingu, vodního lyžování, škola potápění je 4 kilometry od hotelu. Příznivcům cyklistiky hotel Grecotel Corfu Imperial nabízí pronájem kol. Animační tým připravuje několik programů jak pro dospělé, tak pro děti - například gymnastiku, plážové hry, lekce řeckého tance i jazyka. Grecoland Corner zajišťuje program pro děti od 3 do 12 let, bezplatně jsou poskytovány postýlky a jídelní židličky.

Ubytování

Klimatizované komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, minibar (obsah je zpoplatněn), satelitní televize, rádio, trezor, plážové osušky, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Relaxační pobyty v hotelu Grecotel Corfu Imperial

Kosmetické středisko nabízí saunu a různé kosmetické a relaxační kúry.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.