Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Ioannis Peristeron

Místní pláž je složená hlavně z oblázků a písku. Voda je křišťálově čistá, a proto se také může pochlubit prestižním oceněním Evropské unie za kvalitu, zvaným „modrá vlajka“. K dispozici jsou i lehátka a slunečníky. Ti, kteří se neobejdou bez své prázdninové dávky adrenalinu, mohou i zde, stejně jako většině středisek na východním a jižním pobřeží, využít širokou škálu vodních sportů od jízdy na vodních lyží až po potápění a objevování mořské fauny a flory.

Oblast
Zelené jihovýchodní pobřeží ostrova Korfu je doslova poseto turistickými středisky nejrůznějšího typu. K těm klidnějším patří právě Agios Ioannis Peristeron, ležící mezi dalšími dvěma významnými a populárními letovisky – směrem na sever Benitses a jižně Moraitika. Okolí resortu doslova září letními barvami, o které se starají hlavně hojně rozšířené olivové háje a lesíky a na druhé straně pak tyrkysová mořská hladina. Určitě nebudete litovat, pokud si ráno trochu přivstanete, neboť právě toto místo je proslulé překrásnými východy slunce.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Ioannis Peristeron, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Parametry

Kvalita vody Křišťálově čistá
Dno Oblázky, Písek
Povrch Oblázky, Písek
Vybavení Slunečníky/lehátka, Občerstvení
Šnorchlování nevyplněno
Přistup a doprava nevyplněno
Příroda nevyplněno
--- • --- • ---
---