Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perama

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Perama

Perama je malé prázdninové středisko, obklopené kopci, s poklidnou atmosférou a s úžasným výhledem na protější poloostrovy Kanoni a Pontikonissi.  Tato malá prázdninová osada se nachází na severním pobřeží ostrova Korfu, asi 10 kilometrů od centra hlavního města  Kerkyra a nedaleko oblíbeného letoviska Benitses.

Turistická vybavenost

Perama je ideálním místem k prožití relaxační dovolené, ale i přesto zde naleznete několik barů, obchůdků a tradičních taveren.

Pláž

Zdejší pláž s křišťálově čistou vodou je velmi oblíbená u milovníků šnorchlování, jelikož je zde možno pozorovat bohatý podmořský život a na své si zde přišel i známý mořský biolog Gerald Durrell.

Tipy na hotel v letovisku Perama

Aeolos Beach Resort od 19 590 Kč se všemi poplatky

Unikátní hotelový resort Aeolos Beach Resort díky své poloze v zahradě, ležící ve svahu porostlém bujnou vegetací, umožňuje nádherný výhled na celý záliv Jónského moře. Na tomto místě naleznete odpočinek a relaxaci, ale také jistě oceníte blízkost letiště a hlavního města Kerkyra.

1.

Alexandros

Hotel Alexandros se nachází v letovisku Perama jen 100 m od pláže a 6 km od hlavního města Corfu (Kerkyra). Hotel je po rekonstrukci roku 2007 a nabízí 95 komfortních pokojů s veškerým vybavením. Leží v blízkostí známého zámku Achillion a nabízí krásné a klidné ubytování. Pouhých 50 m od hotelu je autobusová zastávka.

2.

Aeolus Sentido

Hotelový komplex Aeolus Sentido je umístěn ve svahu na jihovýchodním pobřeží poloostrova u písečné pláže v udržované rozsáhlé zahradě s výhledem na horský masiv v letovisku Perama. Hlavní město Korfu je vzdáleno 8 km, letiště 7 km, Achilion Palace 2 km, vesnička Benitses 3 km.

3.

Mareblue Aeolos Beach

Šarmantní hotel Mareblue Aeolos Beach, postavený ve starém olivovém háji, leží přímo pod známým letním sídlem císařovny Sissi.

4.

Fouxia

Cca 100 m od písčito-kamenité pláže (hrubý písek s kamínky), v okolí v docházkové vzdálenosti několik barů a restaurací, autobusová zastávka, malebná vesnička Benitses vzdálena cca 2 km, Kerkyra cca 3 km.

5.

Mare Blue od 16 990 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex Mare Blue je umístěn ve svahu na jihovýchodním pobřeží poloostrova u písečné pláže v udržované rozsáhlé zahradě s výhledem na horský masiv v letovisku Perama. Hlavní město Korfu je vzdáleno 8 km, letiště 7 km, Achilion Palace 2 km, vesnička Benitses 3 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---