Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna

Dům Anna se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Lambi, nedaleko hlavního města s množstvím památek, taveren a obchůdků. Dům disponuje útulnými, denně uklízenými pokoji, s výhledem na pláž a moře, internetové připojení je zde samozřejmostí, dále jsou zde vybavené kuchyňky s lednicí a v areálu je k dispozici venkovní bazén a barbecue gril.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánového doma Anna

Anna Apartments má ve svém okolí: Přístav Kos, Hrad Kos a Hippokratův strom. V blízkosti jsou také Kostel Agia Paraskevi a Starověká agora.

Vybavení apartmánového domu Anna

Apartmánový dům  má vlastní stravovací zařízení (bar na pláži). Pevné i bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu lze zdarma využívat ve veřejných prostorách hotelu a v hotelu je k dispozici také internetový koutek. Toto ubytovací zařízení je hodnoceno 3 hvězdičkami a disponuje zařízením pro obchodní jednání, jako jsou např. business centrum a audiovizuální vybavení. V hotelu jsou dále k dispozici například: venkovní bazén (se sezónním provozem), místnost s herními automaty a barbecue grily. Jedná se o nekuřácký hotel.

Vybavení pokojů domu Anna

K pokojům náleží balkon s výhledem na moře, na pláž nebo na moře. Pokoje s klimatizací v zařízení Anna 1 Apartments nabízejí mimo jiné následující vybavení: vestavěný trezor a toaletní stolek se zrcadlem. K dispozici je bezdrátové připojení a pevné vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. V koupelně je k dispozici sprcha, připevněné sprchy a toaletní potřeby zdarma. K vybavení všech jednotek patří kuchyně, varná deska, lednička, kávovar/čajovar a kuchyňské nádobí a příbory. V hotelu jsou dále k dispozici například: otevíratelná okna a závěsy/žaluzie. Navíc je denně zajištěn úklid na pokoji a na vyžádání je na pokoji k dispozici mikrovlnná trouba.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.