Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bristol Sea View Apartments

Přímo v centru hlavního města Kos a pouhých 50 m od pláže se nachází hotel Bristol View Apartments, který disponuje 26 klimatizovanými pokoji.  Hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří ocení blízkost památek, restaurací, barů a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bristol Sea View Apartments, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Bristol Sea View Apartments

Hotel Bristol Sea View Apartment je umístěn v centru hlavního města Kos, jen 50 metrů od pláže přes místní komunikaci. V okolí hotelu o kapacitě 26 pokojů je mnoho nákupních příležitostí, památek, restaurací, barů i taveren. Hotel slouží jako dobrá základna pro výlety do okolí i ke koupání v moři. Vzdálenost od letiště je 24km.

Vybavení Bristol Sea View Apartments

Recepce, wifi v areálu (zdarma), bar u bazénu, bazén, dětský bazén, jacuzzi, posilovna, slunečná terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, satelitní TV, fénem, protihlukovými okny, trezorem, wifi, kuchyňským koutem, balkónem či patiem.

Stravování

Dle CK. Bez stravy, protože je v okolí mnoho restaurací a barů.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž je vzdálena 50 metrů od hotelu přes místní komunikaci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.