Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Giorgios

Příjemná vilka Giorgia je vhodná především pro rodiny nebo pro skupiny přátel. Poskytuje dostatek soukromí a dobrý přístup do centra letoviska Kefalos i k plážím. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Giorgios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Giorgios

Malá vila stojí v zahradě obklopená zelení společně s dalším domem se studii stejných majitelů. Do malého přístavu a na písečnou pláž Kamari a k oblázkové pláži Faros je to nedaleko. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Pod pobřežní promenádou jsou schůdky a lávky, odkud se můžete dostat přímo do moře. V okolí je mnoho taveren a pár metrů od vily je supermarket.

Vybavení vilky Giorgios

Vilka je přízemní a do obývací kuchyně se vchází z malého dvorku po několika schodech přes prostornou zastíněnou terasu, odkud je částečný výhled na moře. V obývací kuchyni je gauč, který lze použít jako další lůžko pro dítě. Kuchyňský kout je dobře vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších elektrospotřebičů). Vila má dvě ložnice, jedna je s manželským lůžkem a druhá s menším manželským lůžkem (1,5 lůžka).Ve vile je koupelna s WC a vanou, klimatizace (za příplatek), fén, TV a Wi-Fi . Dětská postýlka je na vyžádání. Na dvorku jsou dětské houpačky a prostor na parkování.

Vzdálenosti

Od pláže Kamari: cca 195 m. od pláže Faros: cca 390 m. od centra Kefalos: 100 m.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.