Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akatos aparthotel

Aparthotel Akatos leží ve velmi hezké oblasti na ostrově Kréta nedaleko Chanie v centru letoviska Agia Marina a přitom cca 50 m od krásné písečné pláže. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Malý komplex s příjemnou atmosférou leží v dosahu taveren, barů, obchodů a nedaleko autobusové zastávky, ze které se pohodlně dostanete na denní nebo večerní prohlídku Chanie. Aparthotel Akatos dopouručujeme všem klientům, kteří chtějí na dovolené spojit odpočinek se zábavou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akatos aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis aparthotelu Akatos

Aparthotel Akatos leží ve velmi hezké oblasti nedaleko Chanie v centru letoviska Agia Marina a přitom cca 50 m od krásné písečné pláže. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Malý komplex s příjemnou atmosférou leží v dosahu taveren, barů, obchodů a nedaleko autobusové zastávky, ze které se pohodlně dostanete na denní nebo večerní prohlídku Chanie. Aparthotel Akatos dopouručujeme všem klientům, kteří chtějí na dovolené spojit odpočinek se zábavou.

Vybavení hotelu Akatos

snack bar, kavárna bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma zahrada wi-fi ve společných prostorách zdarma

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, zařízený kuchyňský kout, lednička, TV. K dispozici studia s možností 1 přistýlky a dvoupokojové apartmány se 2 přistýlkami. Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Další údaje

13 studií a 9 apartmánů. Úklid: 2x týdně. Výměna ložního prádla: 1x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.