Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Albatros - studia a apartmány

Velmi pěkný samostatně stojící dům vystavěný na Krétě v olivových zahradách v klidné části letoviska. Bezprostřední okolí domu je osázeno palmami a oleandry. Nachází se 300 m od oblázkovopísečné pláže, cca 10 min. chůze do centra letoviska. Téměř ze všech pokojů je přes olivovníky výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Albatros - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Albatros

Velmi pěkný samostatně stojící dům vystavěný v olivových zahradách v klidné části letoviska. Bezprostřední okolí domu je osázeno palmami a oleandry. Nachází se 300 m od oblázkovopísečné pláže, cca 10 min. chůze do centra letoviska. Téměř ze všech pokojů je přes olivovníky výhled na moře.

Stravování ve studiích Albatros

Obvykle bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Stravování probíhá v hotelu Alianthos Beach.

Ubytování

studia a apartmány Albatros  jsou zařízeny standardně a jsou vybaveny oddělenými balkony, které poskytují dostatek soukromí. Čtyřlůžkové apartmány jsou s oddělenou ložnicí se dvěma lůžky a obývací místností s dalšími dvěma lůžky s vybaveným kuch. koutem, lednicí, soc. zařízením, balkonem a klimatizací (za příplatek). Studia mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuch. kout a balkón, klimatizace také za příplatek.

Vybavení a služby

U apartmánů Albatros  je možná klimatizace za příplatek na místě. Klienti mohou využívat bazén u studií Irida za drobnou konzumaci u pool baru.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.