Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandros - studia a apartmány

Pěkný apartmánový dům Alexandros se studií a apartmány se nachází na Krétě v tiché zóně v letovisku Agia Marina. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 200 metrů. Vzdálenost od města Chania je cca 17 km (funguje dobré autobusové spojení).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandros - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Alexandros

Pěkný apartmánový dům Alexandros se studií a apartmány se nachází v tiché zóně v letovisku Agia Marina. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 200 metrů. Vzdálenost od města Chania je cca 17 km (funguje dobré autobusové spojení).

Vybavení:

Lze využívat bazén, jenž je umístěn několik metrů. (Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, očekává se konzumace v pool baru).

Ubytování:

Pěkně zařízená studia Alexandros s možností přistýlky jsou vybavena klimatizací za příplatek (cca 5 EUR/den), TV, kuchyňským koutem s ledničkou, koupelnou s WC a balkónem nebo terasou. Apartmány Alexandros jsou zařízeny stejně, mají navíc ložnici se dvěma lůžky.

Stravování:

Vlastní. Možnost stravování v místních tavernách za příznivou cenu.

Sport a zábava:

Milovníci přírody si přijdou na své poznáváním atraktivit Kréty (poloostrov Gramvousa, pláž Elafonisi, soutěska Samaria). Rušný noční život v letovisku. Poznávání nedaleko vzdáleného historického města Chania.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.