Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elounda Blue Bay

Nedávno renovovaný hotel Elounda Blue Bay, postavený na kopci ve stylu amfiteátru s krásným výhledem na záliv, se nachází v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. Hotel Elounda Blue Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elounda Blue Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Elounda Blue Bay - poloha

Nedávno renovovaný hotel Elounda Blue Bay, postavený na kopci ve stylu amfiteátru s krásným výhledem na záliv, se nachází v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu.

Ubytování :

Hotel Elounda Blue Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení hotelu Elounda Blue Bay

recepce, konferenční místnost, hlavní restaurace Esperides, restaurace u bazénu Arethousa, bar u bazénu Olou, plážový bar Akti, sladkovodní bazén, tělocvična, relaxační centrum, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

relaxační centrum, trezor.

Pláž:

Hotel Elounda Blue Bay je přímo u písčité pláže

Pro děti:

dětský bazén.

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.