Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almiros Beach

Nedávno renovovaný hotel Almiros Beach je obklopen zahradami a nachází se na ostrově Kréta přímo na pláži v letovisku Agios Nikolaos, 2 km od jeho centra. Před hotelem je zastávka autobusu. Hotel Almiros Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělého a 1 přistýlky pro dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, telefonem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost SAT TV.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almiros Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Almiros Beach

Nedávno renovovaný hotel Almiros Beach je obklopen zahradami a nachází se přímo na pláži v letovisku Agios Nikolaos, 2 km od jeho centra a 70 km od letiště v Heraklionu. Před hotelem je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Almiros Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělého a 1 přistýlky pro dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, telefonem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost SAT TV.

Vybavení hotelu Almiros Beach

recepce, trezory, SAT TV kout, restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bazén s napůl slanou a sladkou vodou, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, mini market.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, SAT TV, klimatizace, kulečník, vodní sporty.

Pro děti:

dětské hřiště.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písčité pláži.

Stravování

Dle nabídky CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:30 – 12:00), ospolední čaj/káva (16:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (19:00 – 23:00).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.