Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anissa Beach & Village

Tento rozlehlý, velmi udržovaný a klidný komplex Anissa Beach & Village, se nachází v krásné zahradě, přímo u oblázkovo-písečné pláže na ostrově Kréta. V blízkosti hotelu restaurace, bary a obchody. Známé a rušné městečko Chersonissos je vzdáleno cca 4 km. Zastávka autobusu přibližně 800 m. 1x denně jede místní bus přímo od hotelu do měst Chersonissos a Heraklion.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anissa Beach & Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Anissa Beach & Village:

Tento rozlehlý, velmi udržovaný a klidný komplex Anissa Beach & Village, se nachází v krásné zahradě, přímo u oblázkovo-písečné pláže na ostrově Kréta. V blízkosti hotelu restaurace, bary a obchody. Známé a rušné městečko Chersonissos je vzdáleno cca 4 km. Zastávka autobusu přibližně 800 m. 1x denně jede místní bus přímo od hotelu do měst Chersonissos a Heraklion.

Vybavení:

Ubytovací kapacita hotelu Anissa Beach & Village skýtá 311 pokojů, jež jsou rozděleny do 2 dvoupodlažních budov. Dále je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí a posezením, výtahy, koutek se satelitní TV, internetový koutek (za poplatek), restaurace se zastřešenou terasou, taverna, vyhřívaný krytý bazén (před a po sezóně), lobby bar, minimarket a zlatnictví. V krásné zahradě naleznete sladkovodní bazén, obklopený palmami, bar u bazénu, zahradní bar a restauraci, amfiteátr. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži. Osušky na kauci.

Sport a zábava:

Zábava : 6x týdně mezinárodní animační program. Večerní show. 1x týdně folklorní večer nebo taneční show. Plážový volejbal, biliár, minifotbal, 3 tenisové kurty (možnost zapůjčení raket a míčků), stolní tenis, šlapadla a kanoe na pláži (v závislosti na počasí, po předchozí rezervaci). Za poplatek: stolní fotbal, masáže (na vyžádání), kurzy tenisu a potápění v okolí hotelu. Pro děti : Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, 6x týdně miniklub (od 5 do 12 let), 4x týdně dětská diskotéka (30 min.).

Ubytování v hotelu Anissa Beach & Village:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Příjemně zařízené. Malá chladnička, klimatizace (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén a balkon či terasa. Strana do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A2B): Stejné vybavení jako pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon či terasa s přímým výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Malá chladnička, klimatizace (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén a balkon či terasa. Dvoulůžkové pokoje superior (A2C/A3C): Komfortní pokoje s klimatizací (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, župany, pantofli, minibarem (denně doplňován vodou, pivem a nealkoholickými nápoji), vanou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje superior (A2D/A3D): Stejné vybavení jako superior pokoje (A2C/A3C), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře. Rodinné pokoje superior (C2A/C3A/C4A): 2 ložnice propojené dveřmi, 1 koupelna. Jinak stejné vybavení jako pokoje superior A (A2C/A3C). Rodinné pokoje superior (C2C/C3C/C4C): Stejné vybavení jako rodinné superior pokoje (C2A/C3A/C4A), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Dle CK, All inclusive.ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně večeře s show cooking. Místní a z části mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou sektu, šampaňského a čerstvých džusů). Během stravování čepované pivo, místní víno, nealkoholické nápoje, voda. Snídaně pro ranní ptáčata a pozdní snídaně do 10:30 hod. Možnost objednání snídaňových balíčků. Vždy v neděli snídaně se sektem a palačinkami. Od 16:00 hod. do 17:00 hod. káva, koláče, pečivo a zmrzlina. Po předchozí rezervaci možná 1x v průběhu týdně večeře v taverně (v závislosti na počasí). Večer je požadováno vhodné oblečení.

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidné místo - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 4 km - Autobusová zastávka je cca 800 m - Letiště Heraklion cca 25 km Pláž-...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.