Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anatoli

Komplex studií Anatoli (dvě budovy) se nachází na ostrově Kréta v letovisku Agia Pelagia, na klidném místě, 20 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti naleznete obchody, typické řecké taverny a bary. Komplex se nachází cca 20 m od písečné pláže. Jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi romantické prostředí a procházky s večerním posezením v místních tavernách

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anatoli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Komplex studií Anatoli (dvě budovy) se nachází na Krétě v letovisku Agia Pelagia, na klidném místě, 20 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti naleznete obchody, typické řecké taverny a bary. Komplex se nachází cca 20 m od písečné pláže.

Ubytování

Komplex Anatoli nabízí studia pro dvě až tři osoby a studia pro dvě až čtyři osoby (jedna prostorná místnost). Moderní studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením a chladničkou. Na vyžádání mezonet pro pět osob.

Doporučení pro studia Anatoli

Příjemná, moderní studia Anatoli nabízejí klidnou atmosféru a skvělou polohu pár kroků od pláže. Jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi romantické prostředí a procházky s večerním posezením v místních tavernách.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 20 m od studií. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení

Vstupní prostor s recepcí, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada, venkovní posezení u recepce.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.