Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apladas Beach

Hotelový areál Apladas Beach se nachází na Krétě v klidném prostředí na konci letoviska Platanias (Chania), v jehož centru (cca 10 minut pěšky) je dostatek možností nákupů i zábavy. Hotel Apladas Beach leží přímo u moře a široké pláže s hrubším pískem, místy oblázky. Při vstupu do moře je místy kamenité plato (cca 7 – 8 m, doporučujeme proto boty do vody) nebo dojít si na pláž dále směrem do letoviska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apladas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apladas Beach

hotelový areál Apladas Beach se nachází v klidném prostředí na konci letoviska Platanias (Chania), v jehož centru (cca 10 minut pěšky) je dostatek možností nákupů i zábavy. Hotel Apladas Beach leží přímo u moře a široké pláže s hrubším pískem, místy oblázky. Při vstupu do moře je místy kamenité plato (cca 7 – 8 m, doporučujeme proto boty do vody) nebo dojít si na pláž dále směrem do letoviska. Též doporučujeme individuální návštěvu města Chanie, cca 15 km, kam je možné se dostat autobusem městské linky. Zastávka je kousek od hotelu, spojení je od cca 7 do 22 každou hodinu, cena lístku byla v roce 2008 - 1,20€.

Kapacita

v hotelu Apladas Beach je celkem 140 pokojů, které jsou soustředěny v několika blocích (2lůžkových s možností jedné přistýlky) a jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, možností připojení na internet (za poplatek přes telefonní linku), chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledy na moře – boční výhled (SSV), výhled na moře (SV) nebo přímý výhled na moře (FSV). Výhledy na moře typu SV a FSV za příplatek. Některé pokoje mohou být propojené (jen na vyžádání). Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), výtah, čistírna & žehlírna (za poplatek), vnitřní a venkovní bar a snackbar, kavárna, vnitřní restaurace s venkovním posezením, venkovní terasa, taverna, velká zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – švédský stůl.

Sport a zábava v hotelu Apladas Beach

2 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, dětské hřiště v zahradě. Kulečník (cca 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€set/den). Za vodními sporty (za poplatek) se můžete vypravit do letoviska.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Apladas Beach: klidné prostředí, hned u moře, kvalitní servis a stravovací služby.

Web

Hotel Apladas Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.