Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arhodiko

Hotel Arhodiko je dobrou volbou pro méně náročné klienty, kteří chtějí na ostrov Kréta a dávají přednost ubytování v klidné části letoviska Amoudara, avšak v blízkosti jeho centra s obchody a tavernami, poblíž písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arhodiko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arhodiko

jednoduchý hotel Arhodiko pro nenáročné klienty se nachází nedaleko písčité pláže v klidné části turistického letoviska Amoudara, 250 m od jeho centra, u řeky Gazanos, 7 km od hlavního města Heraklion a cca 11 km od letiště v Heraklionu.

Vybavení hotelu Arhodiko

recepce, wi fi v lobby zdarma, bar, bar u bazénu, sladkovodní bazén, vodní sporty na pláži, občasné BBQ nebo řecký večer.

Ubytování

Hotel Arhodiko nabízí jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a apartmány a ž pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, ledničkou, trezorem a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle ck, snídaně: kontinentální servírované snídaně. Polopenze: kontinentální servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

cca 200 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.