Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elounda Residence

Elounda Residence je elegantní hotel s apartmány a vilami v kopci s krásným výhledem na okolní hory a záliv Mirabello a ostrov Spinalonga. Nachází se na severovýchodě Kréty asi 800 metrů od centra Eloundy a přístavu. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elounda Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Elounda Residence

Elounda Residence je elegantní hotel s apartmány a vilami v kopci s krásným výhledem na okolní hory a záliv Mirabello a ostrov Spinalonga. Nachází se na severovýchodě Kréty, 78 km od letiště v Heraklionu a 800 m od centra Eloundy a přístavu. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu. Od hotelu jezdí zdarma mini bus do centra městečka.

Vybavení hotelu Elounda Residence

recepce, směnárna, internet, soukromý kostel, restaurace, taverna, Kafenion, bar, bar u bazénu, bazén s mořskou vodou a tryskami, Jacuzzi, tělocvična, tenis, stolní tenis, mini golf, herna s elektronickými hrami, kulečník, občasná animace, obchod se suvenýry, mini market.

Ubytování

Hotel Elounda Residence nabízí apartmány až pro 4 osoby a vily se soukromým bazénem až pro 6 osob. Jednoložnicové nebo dvouložnicové apartmány o velikosti cca 35 m2 jsou vybaveny jednou nebo dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňkou, koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, telefonem, SAT TV, rádiem a balkónem. Vily o velikosti cca 80 m2 mají 2 ložnice a obývací pokoj a jsou vybaveny koupelnou s WC, kuchyní, jídelnou, klimatizací, telefonem, SAT TV, rádiem a velkou terasou se soukromým bazénem s mořskou vodou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, kulečník, elektronické hry.

Pro děti

dětský bazén, dětské venkovní a kryté hřiště, mini club (červenec – srpen), dětské menu v restauraci.

Pláž

Hotel Elounda Residence leží cca 800 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Strava

dle CK, Vlastní stravování Polopenze: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové večeře (18:30 – 21:00) All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), pozdní snídaně (10:00 – 10:30), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:00), odpolední občerstvení (15:30 – 17:00), zmrzlina (12:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.