Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armava

Hotel Armava s rodinou atmosferou se nachází přímo u pláže v rušném letovisku Hersonissos na Krétě, kde naleznete spoustu obchodů, supermarketů, resturací, taveren, barů, diskoték, půjčoven aut a motorek. 25 km od centra města Heraklion a 23 km od letiště Heraklion.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Armava, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Armava s rodinou atmosferou se nachází přímo u pláže v rušném letovisku Hersonissos, kde naleznete spoustu obchodů, supermarketů, resturací, taveren, barů, diskoték, půjčoven aut a motorek. 25 km od centra města Heraklion a 23 km od letiště Heraklion.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování v hotelu Armava

Všecny pokoje jsou v hlavní budově, moderně zařízené s vlastním socialním zařízením (WC, sprcha), klimatizací, telefonem, balkonen nebo terasou.

Vybavení

Dvouposchoďový hotel má k dispozici výtah, recepci, restauraci, bar, TV - koutek, trezor, venkovní bazén (slunečníky a lehátka k dispozici zdarma), bar u bazénu.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení pro hotel Armava

Doporučujeme pro klienty, kteří mají rádi zábavu na dosah.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisArmava Hotel CLEVER se nachází přímo u pláže v letovisku Hersonissos, nedaleko vodního parku Star Beach. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.