Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemi a Alkisti

2 luxusní vily Artemi a Alkisti stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko, na menší pláž Skinari je to pár minut a na městskou pláž Plakias (jižní Kréta) asi 7 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemi a Alkisti, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

2 luxusní vily Artemi a Alkisti stojí v klidnějším místě v jedné z uliček, kterou se snadno dostanete do malého přístavu a centra městečka. Na pláž je to také velmi blízko, na menší pláž Skinari je to pár minut a na městskou pláž Plakias asi 7 minut.

Ubytování ve vilách Artemi a Alkisti

Vily Artemi a Alkisti jsou velmi dobře a účelně vybaveny a jsou prostorné. Každá vila má 3 ložnice a 2 koupelny. Z prostorných balkónů je výhled do zahrady, do hor nebo do centra městečka. V přízemí je velká obývací část a velmi dobře zařízená kuchyň včetně myčky, elektrické trouby a kávovaru. K dispozici je TV/SAT a DVD. Celá vila je klimatizovaná. Z obývacího pokoje je východ na velkou prostornou zastřešenou terasu, kde je zahradní nábytek. Terasa volně přechází v zahradu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky. Každá vila má svůj bazén s vodní masáží, je oplocena a tvoří uzavřený celek.

Hodnocení

Vily Artemi a Alkisti jsou kvalitní prostorné ubytování s vynikající polohou nedaleko centra Plakiasu a pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra Plakiasu: cca 100 m.

Informace o ubytování

až pro 7 osob vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach nebo taverna Mousses)

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.