Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athina Palace

Hotel špičkové kvality a služeb, hotel Athina Palace se nachází v letovisku Agia Pelagia na ostrově Kréta, na malém kopci s překrásným panoramatickým výhledem do okolí. Uspokojí i náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athina Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Athina Palace

Hotel Athina Palace je položený na malém kopci s nádherným panoramatickým výhledem, v letovisku Agia Pelagia na ostrově Kréta.

Vybavení hotela Athina Palace

V hotelu Athina Palace je hostů k dispozici recepce, bar restaurace, italská restaurace, 4 konferenční místnosti, kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje a bungalowy jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, televizí, bezpečnostní schránkou. U pokojů jsou balkóny nebo terasy, většina pokojů má výhled na moře.

Pláž

Hotel Athina Palace se nachází velmi blízko ( transfer možný kyvadlovým autobusem ) malé, ale překrásné písečné pláži Made in Ligaria s deštníky a lehátky.

Sport a fitness

v rámci hotelu Athina Palace mohou hosté vzužívat 3 velké bazény, 4 tenisové kurty, volejbalové hřiště, billiard, stolní tenis.

Stravování

Dle ck, All inclusive s pestrým výběrem se vydává následovně - Hlavní restaurace : ranní snídaně ( 05.00 - 07.00 ), snídaně ( 7.30 - 10.00 americký bufet ), pro spáče ( 10.00 - 11.00 kontinentální ), večeře ( 19.00 - 21.30 ), snaky ( 22.00 - 23.00 ). Snack Bar : oběd ( 120.. - 15.30 ), snaky ( 11.00 - 18.00 ), odpolední svačina ( 15.00 - 17.00 ). A la carte Restaurace ( 19.00 - 22.00 ) : jednou za pobyt si hosté mohou zpestřit jídelníček večeří zdarma v A la Carte restauraci ( rezervace nutná ).

Pro děti

Děti mohou navštěvovat hotelový Miniklub. Je zde pro ně dětský bazén i hřiště. Možno využít nočního hlídání ( za příplatek ).

Služby za poplatek

Kadeřnictví, noční hlídání dětí.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisRozlehlý hotelový resort CHC Athina Palace Resort & SPA byl postaven na malém výběžku na pobřeží ve vesničce Mades - Lygaria Beach s...

Popis hoteluBohaté sportovní vyžití přímo v hotelu. Polohav mírném svahu s fantastickým panoramatickým výhledem. Restaurace a bary cca 1 km, místní centrum...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.