Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantica Caldera Palace

Tento luxusní nově postavený hotel v neoklacisitním stylu se nachází v Analipsis na Krétě, přímo na písečné pláži cca 21 km od Heraklionu. Hotel Atlantica Caldera Palace má vstupní halu s recepcí, směnárnu, bar, TV místnost, několik restaurací (thajská, mexická), internetový koutek, možnost wifi připojení, čtyři velké bazény, pool bar, vířivku, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, minimarket, denní a večerní animační programy, tenisové kurty, minigolf, spa a fitness centrum, stolní tenis a biliard.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlantica Caldera Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Atlantica Caldera Palace

Tento luxusní nově postavený hotel v neoklacisitním stylu se nachází v Analipsis, přímo na písečné pláži cca 21 km od Heraklionu.

Stravování

 • Dle ck: All Inclusive:
 • Hlavní restaurace: 7.30-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-15.30 oběd formou bufetu včetně salátového baru a domácích dezertů, 18.30-21.30 večeře formou bufetu (tematické večery). U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus a voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo a víno
 • Řecká restaurace Red Saffron Tavern: 7.30-10.30 snídaně formou bufetu, 19.00-21.30 servírovaná večeře - řecké speciality a speciality z grilu, rezervace nutná předem. Tato restaurace je určena pro hosty starší 16 let (květen-září).
 • Mexická restaurace Tex Mex: 12.30-15.30 mexické a texaské speciality, 19.00-21.30 servírovaná večeře, rezervace nutná předem
 • Thajská restaurace Five Flavor Thai: 19.00-21.30 thajské speciality, rezervace nutná předem
 • Kokumi Café: 10.00-18.00 a 24.00-2.00 lehké občerstvení během dne i noci, široká nabídka kávy a čajů
 • Bar u bazénu: 10.00-18.00 neomezené množství místní zmrzliny, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo a víno (vše rozlévané, místní výroby)
 • Lobby bar Interval: 17.00-1.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno a koktejly (vše rozlévané, místní výroby)
 • Bar a Disco Fountain: 18.00-2.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (vše rozlévané, místní výroby)
 • Bar Guru: 10.00-1.00 nealkoholické a alkoholické nápoje (vše rozlévané, místní výroby)
 • Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.

Ubytování v Atlantica Caldera Palace

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem, nebo terasou a možností přistýlky mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC ), vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, minibar a trezor.

Vybavení

Hotel Atlantica Caldera Palace má vstupní halu s recepcí, směnárnu, bar, TV místnost, několik restaurací (thajská, mexická), internetový koutek, možnost wifi připojení, čtyři velké bazény, pool bar, vířivku, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, minimarket, denní a večerní animační programy, tenisové kurty, minigolf, spa a fitness centrum, stolní tenis a biliard.

Doporučení

Atlantica Caldera Palace ke luxusní hotel s osobitým architektonickým stylem přímo na pláži.

Pláž

Přímo na písečné pláži, kde jsou slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Hersonissos. Hotel Atlantica Caldera Palace splňuje díky své pohostinnosti spolu s řeckým nádechem očekávání každého - od sportu až po...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.