Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bali Star

Velmi příjemný hotel Bali Star s velkou zahradou a výbornou polohou přímo u písčité pláže se nachází na Krétě v klidnější okrajové části oblíbeného střediska Bali. Od pláže je oddělen pouze místní cestou. Centrum s obchody, umístěným bankomatem, tavernami, café-bary cca 400 m od hotelu, nejbližší supermarket cca 50 m. Vzdálenost od Heraklionu cca 50 km, od Rethymna cca 30 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bali Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bali Star

Velmi příjemný hotel Bali Star s velkou zahradou a výbornou polohou přímo u písčité pláže se nachází na Krétě v klidnější okrajové části oblíbeného střediska Bali. Od pláže je oddělen pouze místní cestou. Centrum s obchody, umístěným bankomatem, tavernami, café-bary cca 400 m od hotelu, nejbližší supermarket cca 50 m. Vzdálenost od Heraklionu cca 50 km, od Rethymna cca 30 km. Nověji je tento hotel nazýván Bali Star Resort Boutique.

Pláž

Hotel Bali Star je přímo u písčité pláže

Vybavení hotelu Bali Star

recepce s posezením, nekuřácká restaurace s terasou, bar u bazénu, bar-café na pláži s možností internetu (za poplatek), TV místnost, stolní tenis, bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i v zahradě zdarma.

Služby

WiFi připojení, trezor na pokoji, biliár, internet, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty.

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny telefonem, vysoušečem vlasů, ledničkou, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.

Děti

dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, dětská postýlka bez poplatku.

Doporučení

Hotel Bali Star je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Relaxaci u bazénu či na pláži je možné obohatit procházkami do okolí malebného romantického letoviska Bali nebo podniknout výlety na zajímavá místa Kréty, které si vyberete z naší nabídky fakultativních výletů.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Bali StarDoporučeníOblíbený klidný hotel s výbornými službami u nádherné pláže spozvolným vstupem do moře, jehož součástí je příjemná zahrada s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.