Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine Village

Hotel Sunshine Village je vzdálen 1,5km od centra letoviska Hersonissos a 650 m od obce Kutulufari. K nejbližším obchůdkům a restauracím to mají hosté cca 400 metrů daleko a nejbližší aquapark je vzdálen od hotelu 600 m. Ostrov Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunshine Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunshine Village

Hotel Sunshine Village je vzdálen 1,5km od centra letoviska Hersonissos a 650 m od obce Kutulufari. K nejbližším obchůdkům a restauracím to mají hosté cca 400 metrů daleko a nejbližší aquapark je vzdálen od hotelu 600 m.

Vybavení hotelu Sunshine Village

Hotel Sunshine Village se skládá z řady čistě bílých budov, které nabízejí světlé a vzdušné ubytování v uvolněné atmosféře a je ideální pro rodiny v dětmi. Hotel nabízí svým hostům 24 hodinnovou recepci, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka, sprtovní areál, bar s terasou , bar u bazénu, satelitní TV místnost, bezplatné připojení k internetu v lobby, směnárnu. Hotel Sunshine Village v sezoně pořádá také denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje

Hotel Sunshine Village nabízí dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou a mají buď balkon nebo terasu. Klimatizace, telefon s přímou volbou, trezor a jiné dodatečné služby jsou za poplatek. V pokojích nalezte i satelitní TV s místními i mezinárodními kanály.

Pláž & plážový servis

Hotel Sunshine Village je vzdálen od písečné a oblázkové pláže 650 m. Hotel nabízí kyvadlovou autobusovou dopravu na pláž dvakrát denně.

Sport & Fitness

Hostům je k dispozici sportovní areál, ve kterém si mohou zahrát tenis, fotbal, volejbal, nebo badminton.

Stravování

Dle ck, travování je v tohmto hotelu All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou buferu. Během snídaně je zahrnuto káva čaj a džusy. Během oběda a večeře káva, čaj, alkoholické nápoje- místní červené a bílé víno, místní točené pivo a nealkoholické nápoje. V baru u bazénu a na hlavní liště jsou v nabídce nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní alkoholické nápoje, místní točené pivo, domácí víno a různé snacky a sušenky.

Pro děti

Pro mladší návštěvníky a děti je zde hřiště a dětský bazén.

Služby v ceně

Během sezony pro Vás Animační tým připravuje denní i večerní zábavu.

Služby za poplatek

veškeré aktivity ve sportovním areálu - tenis, fotbal, volejbal, badminton nebo stolní tenis, kulečník, vodní masáže a sauna můžete také využít, tyto aktivity

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.