Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stork

Hotel Stork se nachází v letovisku Amoudara na ostrově Kréta v zeleném údolí s olivovými háji, nedaleko písečné pláže, která byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a bezpečnost, 100 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka s pravidelnými spoji do hlavního města Heraklionu. Studia jsou vhodná i pro rodiny s dětmi, dětem je zde k dispozici dětský bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stork, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stork

hotel Stork se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Ammoudara, v zeleném údolí s olivovými háji, 600 m od jeho centra, 300 m od nejbližších restaurací, 100 m od nejbližšího mini marketu a 8 km od hlavního města Heraklion. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a bezpečnost. 100 m od hotelu je zastávka autobusu s pravidelným spojením do Heraklionu. Oficiální kategorie: C.

Vybavení

recepce, salon s TV, internet, wi fi, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén.

Ubytování

Hotel Stork nabízí dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (zdarma v červenci a srpnu), rádiem, trezorem, ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (1 EUR/den), klimatizace mimo červenec – srpen (4 EUR/den), vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětský bazén.

Strava

Dle ck, snídaně: bufetové snídaně (08:00 – 10:00). Polopenze: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové večeře.

Aktuální popis od CK

Hotel Stork se nachází v Ammoudaře, 8 km západně od Heraklionu. Hotel leží v pokojném údolí s olivovníky. Hotel nabízí 40 pohodlných pokojů. CLEVER nabídka,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.